KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15763191
nr 1576 3191
Bent Holstein
(f. 1942), Danmark
Etsning, "Big Swimmer I". Signerad, numrerad 46/90 cm, yttermått inklusive ram: 73x57 cm
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
Utrop:
400 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:12:26